AC Porath Sp. z o.o.

Kody cn

Nazwa Firmy: AC Porath Sp. z o.o.

Adres: Świętojańska 43

Miasto: Gdynia

Kod-pocztowy: 81-391

Telefon: 58 6888686

Adres strony: https://acporath.comOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zakres usług, jakie mogą zaproponować pracownicy firmy ogłaszającej się na stronie internetowej acporath.com, to pomoc administracyjno-prawna w wielu kwestiach związanych z prawem celnym. Realizator zapewnia także wsparcie szkoleniowe. Otworzona przez niego akademia pozwala zdobyć wiedzę praktyczną i teoretyczną w zakresie przeprowadzania procesu logistycznego i respektowania wymogów narzuconych zarówno przez krajowego, jak i unijnego ustawodawcę. 

Tematyka wykładów obejmuje również sprawy skarbowe. Podczas spotkań słuchacze poznają między innymi, jakie są zasady klasyfikacji towarów, która służy wskazaniu właściwej stawki VAT, czyli podatku od towarów i usług. Prowadzący wskazują też, jak uzyskać kody CN, proponując korzystanie z programów dostępnych w języku polskim.

Zapisu na szkolenia można dokonać zdalnie, poprzez dostępny online formularz zgłoszeniowy. Kursy organizowane są zwykle cyklicznie, jednak w przypadku większej ilości zgłoszeń realizator ustala dodatkowe terminy dla uczestników.

Data dodania: 27-11-2022
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

Agnieszka Gola INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
https://studio-usmiechu.eu/

Agnieszka Gola INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
https://studio-usmiechu.eu/

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji
https://denta-clinic.pl/